Yapı Dinamiğine Giriş

Ödevlerin Yüklenmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Ödev yükleme sayfasında "Parola Yanıtı" kısmında ders kapsamında bir bilgi sorusu yanıtı istenmektedir. Bu sorunun cevabını doğru girmemeniz durumunda ödev gönderme işlemi gerçekleştirilemez. "Parola Yanıtı" ifadesinin karşısına sorunun doğru yanıtını türkçe karakterler kullanarak giriniz.

- Adınız Soyadınız ve öğrenci numarası kısımlarının doldurulması zorunludur. Ödevi göndermeden önce bu bilgilerin doğru olduğunu kontrol ediniz. İsim ve numarası doğru olmayan ödevler kontrol edilmez.

- Öğrencinin yüklediği ödevler gün içinde periyodik olarak kontrol edilecektir. Ödev ve bilgi girişinde hata olan öğrencileri uyarabilmek ve ödev girişini tekrarlamasını sağlamak amacıyla "Telefon Numarası ve E-posta" adresi girişi istenilmektedir.

- Her bir sorunun gönderileceği kısım ayrı ayrı verilmiştir. Ödev yanıtları belirtilen sıra ile ilgili kısımlara yüklenmelidir. Soru gönderme kısmında ilgili alana belirtmek istediklerinizi yazabilirsiniz.

- Ödevlerin gönderimi fotoğraf ve resim formatında olmalı, ve herbir dosyanın boyutu 1.75 Mb ı geçmemelidir. Bu şartları sağlamayan ödev dosyalarının sisteme yüklenemediği hakkında bir uyarı göreceksiniz. Bu durumda dosyaları uygun format ve boyutta tekrar göndermeniz gerekir.

- Dosya içinde isim, numara ve imza olmayan ödevler değerlendirilmeyecektir.

- Sistem sayfanın altındaki zamanlamaya bağlı olarak kapatılacaktır. Dosya yüklemesinde geçecek süreyide göz önüne alarak yüklemeyi gerçekleştirin. Belirtilen zaman dışında ödev kabul edilmicektir.

- Sistem ile yaşanılan sıkıntıları ve sorunları ydgodev@gmail.com adresine eposta yoluyla belirtiniz. Kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Bu email adresine ödev göndermeyiniz , gönderilen ödevler kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

---ÖDEV EKLEME SAYFASINA GİRİŞ---